YOU MUST BE 21 OR OLDER TO ORDER FROM THIS SITE Vanity Vapor still offers our buy one get one half price on our house made juices. You must order full price juice to get 2nd one at half price.

Collection: Vanity House Blends

Juices made in store on demand. Every juice is created differently and made to each customers unique taste.
109 products
  • Raspberry
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Bull
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Label Tobacco
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Monster
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $2.99 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Monster Girl
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Vines
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ry4 Double
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ry4 Tobacco
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Salty Man Salt Nic Jiuce
    Regular price
    $4.95 USD
    Sale price
    $4.95 USD
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smooth Tobacco
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snow Cone
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spearmint
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spring Fling
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawbana
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries & Whipping Cream
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Lemonade
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sugar Cookie
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Tart
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Tea
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Tits
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Toasted Almonds
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Triston's Melody
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Cupcake
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Custard
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Ice Cream
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Verry Berry
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out
  • XXX Menthol
    Regular price
    from $8.50 USD
    Sale price
    from $8.50 USD
    Regular price
    $20.00 USD
    Unit price
    per 
    Sold out